خلوت دل!

خدای من! من دیگر از این چرخ و فلک خسته شده ام. دیگر نمی خواهم سرگردان به دنبال هیچ بگردم. خدایا نمی دانم به کدام سمت ، به کدامین رو و ، به کجا برسم؟

خدایا! من نمی خواهم سرگرم شوم!

خدایا مانده ام برای چه این انسان هایی که به خلقت آنان به خود آفرین گفتی دیگری را برای خود حذف می کنند و از اندیشه و عشق برای آن مایه می گذارند!

آنها اندیشه را در حذف کردن و عشق را در جذب کردن برای خود می خواهند!

خدایا! آنچه در فکر است مشکل می توان بیان کرد چه رسد به آنچه در دل است!

و آنگاه که در خلقتگاه تو خلوت می کنیم...

/ 9 نظر / 26 بازدید
محسن نوری

خداوند زمین و آسمان و خورشید و هفت آسمان را آفرید و همه داشتند به خوبی کار می‌کردند یک سیستم کامل بود! و انسان را خدا آفرید که مانند یک ویروس به جان این سیستم افتاد و تمام موجودات و طبیعت را از بین برد! لایه‌ی اوزون را سوراخ کرد! و امروز و فرداست که ماه و کرات دیگر و مریخ و زهره و ... هم به عزا بنشینند.... ای آدم بلا!!!

سایه

آری .. همه در لحظه خداییم.. آیا لحظه ای زندگی کرده ایم؟

مهدی

بعضی وقتا آدم احساس میکنه دور خودش داره میچرخه - بعضی وقتا به خودش میگه واقعا برا چی به دنیا اومدم بعضی وقتا از خودم سیر میشم بعضی وقتا به پوچی میرسم

مرد همسایه

سلام راه حلش ازدواجه خانوم توکل کن و انتخاب زندگی سر شد یا عالی

ابوالقاسم

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد دیو چو بیرون رود فرشته درآید با خسته شدن هر انسان یک گام به ظهور نزدیکتر می شویم.انسانهایی خسته دل ، غم گرفته و حیران، اما امیدوار به ظهور.

سمیرا

سلام رفيق مهديه داره يه قرار ملاقات واسه 79 ايها جور ميكنه اگه پايه هستي تو وبش اعلام كن و اگه كمكي از دستت برمياد بگو

گل سرخ

سلام گلی جون.نمیخام بگم تو اینجوری هستی.ولی این احساس هرچندوقت یک بار برای همه پیش میاد.وقتی آدم دچار روزمرگی میشه این احساس رو میکنه و ممکنه هدفمونو گم کنیم.باید ذهنمونو دوباره یه رفرش بکنیم و هدفمونو دوباره پیدا کنیم. خیلی دلم برات تنگ شده.چرا نیومدی آبگوشت نذری ببری؟ [گل][چشمک]

شنه

سلام میتونم ببرسم چرا اسم وبلاگت شفقه؟منتظر جوابنم[سوال]

شنه

سلام چرااسم وبت شفقه؟؟