پرشین وبلاگ لیست وبلاگ های فارسی قالب های وبلاگ
شفق 82
چگونه يک تلفن همراه را دو در کنيم؟!

روز 21 بهمن ماه سال جاری رأس ساعت 18:00 یک عدد تلفن همراه به شکلی فجیع و حرفه ای و با یک نقشه ی از پیش طراحی شده به دستور ایادی استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی در حالیکه صاحب مظلوم و بی دفاع آن مشغول فرستادن یک اس ام اس (ببخشید! پیام کوتاه) با حال و صرفا راجع به شرکت در راهپیمایی بود به سرقت رفت!!ا

سلام

ببخشید که سلامم دیر شد گفتم اول اهم اخبار رو به اطلاع دوستان عزیز برسونم بعد مشروحش رو با سلام و احوالپرسی شروع کنم.

و اما مشروح خبر از زبان شخص متضرر (خودم!!):

دیروز عصر بیرون بودم و همچنان طبق معمول سرگرم اس ام اس زدن به یکی از دوستام که یییییییییییکهو ناغافل نمی دونم از کجا یکی پرید و موبایلمو قاپید!!!!! خداییش اصلا باورم نمی شد که موبایلمو به این شیوه ی ناجوانمردانه و حرفه ای اونم تو یه چشم به هم زدن بدزدن! یعنی تو فیلمها دیده بودم اما گمون می کردم این شیوه ی در پیت دزدی فقط مربوط به همون فیلمهای درپیت تر هست و بس!

اما دلیل دیگه ای که باعث شد تا بعد از خنده ی کریه آقای دزد (از این کلمه خاطرات جالبی دارم!) و چالاکی فراوونش رو نشستن ترک موتور دوستش و فرار اونها باورم نشه که موبایلمو دزدیده ،این بود که هنوز داشتم موبایل رو تو دستم احساس می کردم!!!!!

می دونم باورتون نمی شه اما جدی موبایلم هنوز دستم بود ولی چون شوکه شده بودم بهش نیگاه هم نکردم.

خلاصه اینکه تا چشمم به چیزی که دستم بود افتاد دیگه نتونستم جلوی خنده مو بگیرم! یه خانومی هم که اومده بود دلداریم بده با دیدن خنده ی من احتمالا به عقلم شک کرده بود اما من حتی یه لحظه هم با تصور قیافه ی آقا دزده پرروووووووووو نمی تونستم جلوی خنده مو بگیرم آخه اون فقط صفحه دیجیتال موبایلمو دزدیده بود اما خود بدشانسش اینو نفهمید و خوشحال و خندون پرید ترک موتور دوستش و گرخید!!!

اما خودمونیم بعدش که خنده ام تموم شد از اینکه فعلا بی موبایل موندم  و بدتر ، از دست دادن کلی شماره تلفن که با هزارتا بدبختی از اساتید و اینا گرفته بودم و تلفن اغلب دوستام به جز چندتایی که خوشبختانه تو دفترچه (باز هم گلی به جمال تکنولوژی قدیم!) داشتم  حسابی حالم گرفته شد و کلی بد و بیراه نثار دزد بی ادبی کردم که حتی صبر نکرد من اس ام اسمو بفرستم فقط اگه یه ثانیه دیرتر می دزدید فرستاده بودمش ها!!!! و دلم از این سوخت که حتی نتونستم همون موقع 4 تا فحش آبدار!!! بهش بدم بگم آخه بی عرضه به تو هم می گن دزد؟نه خودت می تونی از اون نصفه موبایل استفاده کنی نه من!!! الهی که خدا .... الهی بری ... الهی به زمین... الهی جز جیگر بزنی( آخ جون این آخریشو کامل گفتم)

نتیجه اخلاقی: یه دختر خوب شب ساعت 6 که هوا تاریکه بیرون نمی مونه و به حرف مامان و باباش گوش میده!

نتیجه تکنولوژیکی: یه آدم عاقل!! همه شماره ها رو تو موبایل نمی ذاره و اینقدر مثل این غرب زده های کوته فکر به تکنولوژی های آبکی مدرن اعتماد نمی کنه!

نتیجه هنری: دزدهایی که تو فیلمها دزدی می کنن برعکس دزدهای واقعی اصلا در پیت نیستن و این یعنی ما توان بالایی در ساخت فیلم های تخیلی داریم!

نتیجه امنیتی: وقتی آدم گم میشه فقط میره پیش پلیس چون ممکنه بقیه همه دزد باشن پس نباید به هر کسی اعتماد کرد و از دستش خوراکی گرفت حتی اگه بگه بیا بریم خونه مون با هم چایی بخوریم!

نتیجه تجربی: اگه خواستین یه موبایل رو دو در کنین حواستون باشه از این تا شو ها نباشه که فقط نصفشو بتونید بدزدید و باعث هر و کر خلق الله وسط خیابون بشید!

 نتیجه 22 بهمنی:انرژی هسته ای حق مسلم ماست!

پيام هاي ديگران ()        link        دوشنبه ٢۳ بهمن ،۱۳۸٥ - شفق